Онлайн консультант
ERMO 482X PRO/50
ERMO 482X PRO/50

LC-340VF
LC-340VF

ILM-15E
ILM-15E

Atis AL-1610R
Atis AL-1610R

SPW - 100
SPW - 100

AC-Q44
AC-Q44

DPV-4PB4
DPV-4PB4


Описание Товара

CORAL
Мікрохвильовий бар’єр для зовнішньої охорони
Мікрохвильовий бар’єр Coral призначений для зовнішньої охорони об’єктів довжиною 100 або 220 м (залежно від версії). За високої якості і надійності роботи він простий у встановленні і сервісному обслуговуванні. Розташована в пристрої комутаційна коробка і можливість підведення дротів усередині корпусу дозволяють легко пристосовувати сповіщувач до умов середовища, що збільшує тривалість його служби. Особливу увагу слід звернути на унікальний дизайн - антену у формі крил метелика. Завдяки цьому зона виявляння має спеціальну, асиметричну форму, що дозволяє оптимально використовувати пристрій в просторі, що підлягає захисту бар’єром, а також для зменшення мертвих зон, які виникають навколо приймача і передавача.

Coral 100 доступний також в опції, де максимальна відстань між передавачем і приймачем не перевищує 100 м. Як альтернативу, бар’єр Coral 220 має нову антену, що обмежує ширину мікрохвиль, і, таким чином, мінімізує дисперсію мікрохвильового сигналу і забезпечує оптимальну зону виявляння довжиною до 220 м.  


Як зазначалося вище, бар’єр Coral спроектовано таким чином, щоб максимально полегшити роботу встановлювачів. Комутаційна коробка, що знаходиться у пристрої, полегшує з’єднання дротів. Спрощено регулювання чутливості, а на передній панелі бар’єра розташовано електронну систему, завдяки якій можна легко встановити і відрегулювати пристрій. Для того, щоб усі дії, необхідні для активації пристрою, могла виконати одна особа, в приймачі знаходиться акустичний сигналізатор, за допомогою якого можна провести тест проходу.

Мікрохвильовий бар’єр Coral призначений для встановлення на стовпчиках зовнішнього діаметру 60 мм. Завдяки оригінальному способу підведення дротів - всередину кріплення, їх не видно ззовні, і тому система більш захищена від спроб саботажу. Всередині корпусу передбачено місце для опційного розташування батарей і тороїдального трансформатора. За їх допомогою можна живити пристрій не тільки напругою 19-24 VAC або 13,8-24 VDC, а також 230 VAC.

 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИТип Бістатичний мікрохвильовий детектор  
CORAL – антена
у формі крил метелика

 

Робоча відстань  100, 220 м
Частота  10,5887 ГГц або 9,9 ГГц
Живлення  19-24 VAC або 13,8-24 VDC
Струм споживання  сумарно 60 mA TX i RX при 13,8 VDC
Діапазон робочої температури  від - 40°C до + 65°C
Модуляція частоти  16 каналів
Регулювання параметрів роботи  Регулятор на головній платі, за допомогою вмонтованого інструменту для регулювання режимів роботи і тесту проходу
Вихід  Тривога, саботаж і несправність – сухі контакти
Спосіб кріплення  На стовпчику зовнішнім діаметром 60 мм
Розміри  39 х 30 х 27 см
Вага  6,7 кг (комплект)

Отзывы клиентов...

В настоящее время нет комметариев..
Вы должны войти на сайт, чтобы написать комментарий!
Доступен

Обычно отгружается в течение:

24h.gif

Упаковка

Количество {штук} в упаковке:1
Количество {штук} в коробке:1

Версия для печатиE-mail
Designed by SecurityS