Онлайн консультант
GV-1120-12
GV-1120-12

S660 (биметал)
S660 (биметал)

AY-V12
AY-V12

AY-Q6250
AY-Q6250

TK-C920BE
TK-C920BE

SCB-1004
SCB-1004

MOBBYKIT (комплект) промисловий
MOBBYKIT (комплект) промисловий


Описание Товара

ERMO 482X PRO
Інтелектуальний мікрохвильовий бар’єр для зовнішньої охорони
Мікрохвильовий бар’єр ERMO 482X PRO з цифровою обробкою сигналу розрахований на відстань: 50, 80, 120 і 200 м.

Мікропроцесор, розташований всередині пристрою, застосовує покращений алгоритм аналізу сигналу, завдяки чому отримує досконалі результати виявляння і стійкість до хибних спрацювань. Також цифровий аналіз дозволяє порівняти інформацію, отриману із зони детекції, з інформацією про фактичні проходи порушників, записані у пам’яті подій

Мікропроцесор безперервно обробляє сигнали, отримані із зони виявляння, виконує аналіз середовища, завдяки чому ефективність пристрою є набагато вищою, ніж у сповіщувачів з аналоговою обробкою сигналу. Сповіщувач ERMO 482X PRO ідеально підходить для об’єктів з високим рівнем загрози проникнення, наприклад атомних електростанцій, в’язниць, військових об’єктів, підприємств хімічної промисловості тощо.

Використання для роботи 16 каналів при повному аналізі змін параметрів середовища роботи, в тому числі контролю зміни напруги управління підсиленням сигналу в приймачі, практично ERMO 482X PRO 50/80/120/200 усуває можливості маскувати зону виявляння.  


Мікрохвильовий бар’єр з цифровою обробкою сигналу додатково оснащено сервісним програмуванням, завдяки якому можна виконувати повне управління (зчитування і зміна параметрів) кожним пристроєм локально і дистанційно з будь-якого місця на землі.

FBM (Fuzzy Behaviour Models) – інтелектуальні моделі поведінки. ERMO 482X PRO контролює сигнал із зони спостереження і порівнює його з параметрами, характерними для типового проходження порушника, записаними у пам’яті. Для цього використовується алгоритм FBM, завдяки якому визначається, походить сигнал із зони спостереження від фактичного порушника чи спричинений іншим фактором. Величина, форма і темп змін сигналу безперервно вимірюються і порівнюються з сигналами, характерними для пересування порушника, які містяться у пам’яті сповіщувача.

Бар’єр може виявити порушника, який іде, біжить, повзе або пересувається по зоні спостереження в інший спосіб. Кожна подія, яка викликає тривогу або важливу зміну отриманого сигналу, позначається датою та часом і фіксується у пам’яті подій. Подія може аналізуватися відразу або пізніше.

FSTD (Fuzzy Side Target Discrimination) – інтелектуальне вилучення бічних завад. На довгих дистанціях (понад 50 м) використання параболічної антени дає більш чистий сигнал, ніж у разі використання еліптичної або планарної антени. В особливих випадках, коли виникає постійна інтерференція в бічній частині зони виявляння (наприклад, рухома металева огорожа, рослини, розташовані паралельно до пучка мікрохвиль, або інші великі рухомі поверхні), можна використовувати функцію FSTD. Ця функція дозволяє диференційно встановлювати чутливість у бічних частинах (віддалених від центру пучка) зони детекції або вимикати аналіз сигналу з цих зон. Таким чином, можна отримати зону детекції, яка фізично нормальна, а насправді виглядає як різної форми еліптична, залежно від установок FSTD, а якість сигналу відповідає параболічній, а не еліптичній антені.

Динамічне цифрове антимаскування. 16 режимів роботи на різних частотах з кварцовим контролем, в тому числі з динамічним аналізом величини сигналу із зони виявляння і постійне порівняння цього сигналу з даними, записаними у пам’ять при встановленні, не дозволяє замаскувати зону виявляння і допомагає з легкістю виявити
можливі пошкодження пристрою.

Автоматичне настроювання з урахуванням умов довкілля. Температура всередині корпусу передавача і приймача постійно контролюється для того, щоб швидко виявляти можливі пошкодження. Спостереження за змінами температури дозволяє впливати на якість отриманого сигналу.

Стійкість до інтерференції. ERMO 482X PRO абсолютно стійкий до дії радарів, які використовуються в
аеропортах, а також до дії інших сильних аналогічних випромінювачів. Тому системи виробництва фірми CIAS з мікрохвильовими бар’єрами використовуються у цивільних і військових аеропортах. ERMO 482X PRO працює в
полосі X, завдяки чому можна отримати просторову зону детекції при використанні малої поверхні для закладок, що служать для вилучення мертвих зон, які є набагато більшими у разі використання полоси K.

Параболічна антена з лінійною поляризацією. В ERMO 482X PRO використовується параболічна антена з лінійною поляризацією, що має низку переваг над антенами з круговою поляризацією. По-перше, вона дозволяє уникнути великої кількості завад, що можуть виникнути у разі перекручування головки на 90° для зміни поляризації. Крім того, за лінійної поляризації отриманий сигнал є більш чистим, ніж сигнал, отриманий з антени з круговою поляризацією. По-друге, якість сигналу від антен з лінійною поляризацією дає кращі ефекти при виявлянні порушника, а кругова поляризація більше підходить для радіоліній з великим діапазоном.

Регулювання. ERMO 482X PRO на головній платі містить оптичні індикатори і аудіосигналізацію, яка дозволяє легко і точно регулювати пристрої під час монтажу і експлуатації. Схема тестової акустичної сигналізації переходу дозволяє перевіряти фактичну форму зони спостереження пристрою.

ПЗ MW Manager. MW Manager – це програмне забезпечення, яке використовується для управління і тонкого регулювання цифрового мікрохвильового бар’єра ERMO 482X PRO за допомогою персонального комп’ютера, підключеного до головки передавача або приймача. Завдяки спеціальній програмі можна відобразити на екрані комп’ютера в реальному часі порядок актуально отриманого і зони спостереження сигналу або значення таких параметрів, як напруга батареї, напруга отриманого сигналу, температура чи напруга в петлі зворотного зв’язку. Також можна зчитати з пам’яті приймача 100 останніх подій про проходження сигналу і 256 подій з реєстру, змінити параметри роботи пристрою. Усі наведені вище функції є доступними при безпосередньому підключенні бар’єра до комп’ютера локально або дистанційно за допомогою шини RS485. Шину RS485 можна продовжити шляхом під’єднання модему або пристрою, які змінюють цей стандарт на пакетну передачу TCP/IP, що дозволяє виконувати спостереження за об’єктом з будь-якої точки планети. MW Manager використовується також для аналізу середовища на наявність завад, що дозволяє більш точно настроювати прилад.

 
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Тип Бістатичний мікрохвильовий детектор  
ERMO 482X PRO - зона виявляння з ввімкненою системою FSTD


ERMO 482X PRO - зона виявлення з вимкненою системою FSTD

 
Робоча відстань  50/80/120/200 метрів
Частота  9,9 ГГц
Живлення  13,8-24 VDC або 19 VAC
Струм споживання  120 мA сумарно TX i RX при живленні напругою 13,8 VDC
Діапазон робочої температури  від - 40°C до + 65°C 
Діапазон швидкості руху
об’єкта, за якої він може бути виявлений  від 0 м/сек. до 15 м/сек.
Мінімальний розмір об’єкта  Об’єкт людського зросту мінімально масою приблизно 40 кг
Ймовірність виявляння  Мінімум 99% залежно від коефіцієнта сигнал/шум
Коефіцієнт кількості хибних спрацювань 1 / пристій / рік залежно від коефіцієнта сигнал/шум
Модуляція частоти  16 каналів з кварцовим генератором з персонального комп’ютера або на головній платі
Регулювання параметрів З персонального комп'ютера або на головній платі
Вихід  3 сухі контаки: тривога, саботаж, несправність; клема RS485
Спосіб кріплення  На стовпчику зовнішнім діаметром 60 мм
Розміри  Діаметр 310 мм, глибина 270 мм
Вага  6 кг (комплект TX + RX)

ERMO 482X PRO/250

цивровий интеллектуальный микроволновый барьер для внешней охраны, рабочее расстояние 250м. ... Подробнее >>>


Отзывы клиентов...

В настоящее время нет комметариев..
Вы должны войти на сайт, чтобы написать комментарий!
Доступен

Обычно отгружается в течение:

24h.gif

Упаковка

Количество {штук} в упаковке:1
Количество {штук} в коробке:1

Версия для печатиE-mail
Designed by SecurityS